Якість Доступність Економія

Доступні рішення для енергозабезпечення

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Місією нашої компанії є забезпечення клієнтів лише якісним товаром

За шумними автострадами великих міст, в оточенні соснових лісів, поблизу Канівського природного заповідника, на березі річки Рось знаходиться фамільне підприємство «Заросся».
Цей невеликий сімейний бізнес розпочав свою історію з 2004 року. Початковою метою було створення унікального продукту для здоров’я, який збагатив би раціон харчування вітамінами та був доступний кожному.
Так народилася ідея створення круп із пророщених зернових культур. Продукція швидко стала мати успіх і було прийнято рішення про розширення асортименту. Компанією додатково освоєно виробництво пластівців, борошна, локшини.
Але споживачів часто цікавило питання: де вирощена сировина? Чи використовувалися хімікати у сільському господарстві?

Сільгоспвиробництво

Так, у 2013 році було прийнято рішення про створення повного циклу виробництва починаючи з сільського господарства та закінчуючи готовою продукцією. Вирощування зерна здійснюється за допомогою безорного землеробства та без використання хімікатів. Застосовується сидератна технологія (зелений пар) та натуральні біологічні препарати.

Основнимі принципи

Основними принципами для виробництва продукції ФП «Заросся» є: використання якісної сировини, дотримання класичних, роками відпрацьованих технологій та тотальний контроль якості кожної пачки крупи, пластівців або локшини, що вийшла за межі підприємства.

Сьогодні.

Власне виробництво унікальних продуктів, система логістики, продумана маркетингова політика дозволили ФП «Заросся» стати одним із основних виробників продуктів із пророщених зернових культур в Україні.

Плани.

Компанія не стоїть на місці, продовжує активно розвиватися, підкорюючи нові ринки збуту та розробляючи нові цікаві та головне корисні для здоров’я продукти харчування.

Продуктів

Продуктових кошиків

Вдячних клієнтів

%

Екологічно

Зворотний зв’язок

Ми докладемо всі зусилля, щоб розглянути Ваше звернення максимально швидко.

Якщо ви знайшли більш вигідну пропозицію – зателефонуйте нам. Ми завжди готові піти вам назустріч та надати знижку!

РОСИЧІ

Клуб здорового харчування
Адреса

Україна,
Черкаська обл.,
с.Михайлівка

Контакти

+38 (066) 222-34-26 info.rosichi@gmail.com

Телеграм:   @natur_food
Инстаграм: healthyfood_ukraine

Час роботи

Інтернет магазин: 24/7